Home » Uncategorized » Ordusu için zırh

Ordusu için zırh

Modern savaş hali konsepti, Askeriye için kullanılan Vücut Zırhı’nın gerekli standart ve parametrelerini tanımlamayı zorunlu hale getirmiştir – bu da mermilerden, uçan parçalar ve diğer tehditlerden korumayı sağlar. Bugün, mühimmat, istihkak – yemek ve su, ve diğer gerekli ekipman çeşitleriyle bir asker haereket emek zorundadır.

Bundan daha önemlisi, koruyucu kıyafetin ağırlığı, personelde yersiz birbasınç yaratabilir ve bu da dolayısıyla hareket kabiliyetini azaltır. Bu, Askeri Vücudu, sadece üstün balistik koruma yıgaranti etmes, aynı zamanda hareket kabiliyetinden de ödün vermeyecek şekilde özel bir maddeyle tasarlanmasını ve düzenlenmesini zorunlu hale getirir.

Savaş alanındaki şartlar son derece tehlikelidir. Askerler ve piyadeler zırhlı personel taşıyıcılar ile hareket ettikleri için patlayıcılardan korunurken, giderek ufak ve büyük mühimmat ateşine karşı savunmasız hale gelirler. Bu yeterli korumadan daha az başka hiçbir şey onların hayatını riske atamaz ve onların ölümlere maruz kalmasına neden olamaz. Bugünlerde Kevlar ve diğer aramid kumaşlar gibi üstün kumaşlarla tasarlanmış yeterli derecede tasarlanmış Askeri Vücut Zırhıdır.

Koruma kıyafetleri ve donanımları hiçbir şartta vazgeçilemez – çok fazla fark yaratabilir.

Yeterli derecede tasarlanmış Askeri Vücut Zırhı, sadece üstün balistik koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda da kaliteden ödün vermez.

www.hardshell.com.tr, zırhlı koruma kıyafetlerinde geniş bir çözüm sunması ile iyitanınan bir zırh ekipman üreticisidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *
Email *
Website